Kontakty – Lupenice

MADOS MT s.r.o.

Lupenice 51, 517 41 Kostelec nad Orlicí

Ústředna: tel. 494 544 554

Vedení společnosti

  • Ing. Ivo Muthsam, ředitel, tel. 494 544 554, e-mail: muthsam@madosmt.cz
  • Ing. Josef Šalda, obchodní ředitel, tel. 605 466 538, e-mail: salda@madosmt.cz

Výrobní ředitel

  • Libor Janeček, tel. 603 223 231, e-mail: janecek@madosmt.cz

Technický úsek

  • Ing. Vlastimil Tyrala, technický ředitel, tel. 494 544 554, e-mail: tyrala@madosmt.cz
Ekonomický úsek
  • Ing. Dana Zdeňková, ekonom, tel. 494 544 554, e-mail: zdenkova@madosmt.cz
  • Martina Šedová, účetní, e-mail: sedova@madosmt.cz
  • Martina Urbánková, účetní, e-mail: urbankova@madosmt.cz

Příprava a zakázky

  • Vladimíra Andršová, vedoucí oddělení, tel. 731 162 686, e-mail: priprava@madosmt.cz
  • Ing. Marios Stavrinou, tel. 725 618 553, e-mail: stavrinou@madosmt.cz
  • Jana Biedermannová, asistentka přípravy tel. 725 618 580, e-mail: biedermannova@madosmt.cz

Projektant a geodeti

  • Ing. Pavel Matys, vedoucí oddělení, tel. 724 023 419, e-mail: matys@madosmt.cz
  • František Wayrauch, tel. 725 618 556, e-mail: wayrauch@madosmt.cz
  • Ondřej Matička, tel. 725 618 562, e-mail: maticka@madosmt.cz

Stavbyvedoucí

  • Marek Mazura, tel. 603 552 201, e-mail: mazura@madosmt.cz
  • Lukáš Pelc, tel. 603 157 922, e-mail: pelc@madosmt.cz
  • Ing. Jindřich Samek, tel. 702 151 837, e-mail: samek@madosmt.cz
  • Rudolf Tajrych, tel. 727 881 918, e-mail: tajrych@madosmt.cz

Dopravní dispečer

  • Luděk Čizinský, tel. 603 841 916, e-mail: cizinsky@madosmt.cz

Vedoucí skladu

  • Michal Muthsam, tel. 736 534 448, e-mail: mmuthsam@madosmt.cz

Jeřáb

  • Vlastimil Váško, tel. 720 948 167, e-mail: jerab@madosmt.cz